Skanowanie dokumentów

Profesjonalne skanowanie dokumentów przy użyciu skanera dokumentów

Archiwizacja dokumentów to obowiązek każdej najmniejszej nawet firmy. Utrzymanie porządku i prawidłowe indeksowanie to często poważne wyzwanie. Skanowanie dokumentów to jeden z kroków do tworzenia kompletnej i uporządkowanej bazy danych dostępnych dla każdego. Od skanera dokumentów zależy ich jakość, co w niektórych przypadkach ma ogromne znaczenie podczas ponownego wykorzystania materiałów. Profesjonalne skanowanie dokumentów, które oferuje nasza firma, obejmuje szereg zadań i procedur. Pozwala na stworzenie cyfrowych duplikatów zasobów firmy i staranne ich uporządkowanie według oficjalnych standardów z uwzględnieniem prywatnych potrzeb w danej branży.

Skanowanie dokumentów

Skan dokumentów pozwala na ich swobodny przepływ między pracownikami. Skanowanie dokumentu przyspiesza pracę w firmie

Skanowanie dokumentu wydaje się i jest czynnością prostą. Ich prawidłowe przechowywania, katalogowanie i bezpieczne udostępnianie, wymaga wiedzy i stosowania ustalonych zasad. Zwłaszcza w dużych firmach, w których dzienny przepływ dokumentów jest bardzo duży, a zakres tematyczny szeroki, potrzebne może się stać zewnętrzne wsparcie. W Archiwum24 zajmujemy się bieżącym digitalizowaniem danych oraz wykonujemy skany dokumentów ze starych aktywów firmy, które automatycznie porządkujemy i klasyfikujemy. Po naszych działaniach bez trudu odnajdzie się każdy niezbędny papier.

Skanowanie dokumentów w twojej firmie

Czy skanowanie dokumentów telefonem jest możliwe i bezpieczne? Co to jest skan dokumentu i czy jest ważny?

Skan dokumentu to cyfrowa wersja tego co na papierze, jest tak samo ważna, jak oryginał. Obecnie większość placówek, urzędów, firm nie wymaga przesyłania papierowej dokumentacji, wystarczy jej skan. To znacznie skraca czas przepływu informacji, nie potrzeba też fizycznej przestrzeni do przechowywania papierów. Kiedy każdy dokument jest skatalogowany i trafia do właściwego miejsca, jest znacznie łatwiejszy do znalezienia, nie ma prawa się zgubić czy zniszczyć. Jest bezpieczny, dostępny tylko osobom upoważnionym.

Co zrobić, kiedy skaner chwilowo nie jest dostępny? Skorzystaj z telefonu. Proste w obsłudze intuicyjne aplikacje na telefon rozpoznają litery i rysunki, wyostrzają je, rozjaśniają, sprawiają, że skanowany telefonem dokument jest czytelny. Skanowanie dokumentów telefonem zwłaszcza tych ważnych powinno być opcjonalne, ale niejednokrotnie umożliwia pracę i skraca czas obsługi. Jeśli tylko jest możliwość, lepiej korzystać z profesjonalnego sprzętu. Zawsze należy pamiętać o systemach zabezpieczających telefon i przepływające przez niego dane.

Zapraszamy do profesjonalnego skanowania dokumentów Gdańsk i całe województwo pomorskie, właścicieli firm dużych i małych instytucji. Skanujemy dokumenty do PDF.

Oferujemy skanowanie dokumentów do PDF, które łatwo znajdywać, przechowywać i przesyłać. Tworzymy zabezpieczone przejrzyste struktury archiwum. Skanowane dokumenty porządkujemy i zwracamy w pełni skatalogowane. Możemy także przechowywać je w naszych halach magazynowych lub też niszczymy je z zachowaniem wszelkich procedur. Skutecznie zadbamy o archiwa każdej firmy, co obejmuje także skanowanie dokumentów w Gdańsku i okolicach.