Niszczenie dokumentów

Profesjonalne niszczenie dokumentów – Gdańsk

Niezależnie od tego, czy zarządzasz małą, rodzinną firmą, czy przedsiębiorstwem o rozbudowanej strukturze, na pewno na Twoim biurku (i w wielu innych miejscach) pojawiają się dokumenty z tzw. wrażliwymi danymi. Co do nich należy? Na pewno będą to umowy z innymi firmami, cenniki, wyciągi z kont bankowych, rachunki czy dokumenty kadrowe z danymi pracowników. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem (zwłaszcza od momentu wprowadzenia RODO), takie dokumenty muszą być niszczone w odpowiedni sposób.

Co to znaczy? Niedozwolone jest np. wyrzucanie umów do kosza na śmieci lub przechowywanie ich na niezabezpieczonym dysku. Gdyby dane wrażliwe wpadły w niepowołane ręce, po pierwsze – Twoja firma straciłaby reputację (w końcu nikt nie chce współpracować z osobami, które nie dbają o bezpieczeństwo czy dochowanie tajemnicy handlowej), po drugie – musiałbyś zapłacić dotkliwą karę finansową.

Nasza firma powstała po to, by uniknąć takich nieprzyjemności. Zajmujemy się profesjonalną archiwizacją, niszczeniem i utylizacją dokumentów. Cały proces – począwszy od zbiórki dokumentów, poprzez ich transport i niszczenie – przebiega z zachowaniem wszelkich wymogów dotyczących postępowania z danymi wrażliwymi.

niszczenie dokumentów - co warto o nim wiedzieć?

Profesjonalne niszczenie dokumentacji, niszczenie dokumentów np. księgowych – szybko i bezpiecznie!

Jak wygląda niszczenie dokumentów w naszym wykonaniu? To proste! Umowy, rachunki czy wyciągi bankowe gromadzisz w dostarczonym przez nas pojemniku. Możesz do niego wrzucać nawet dokumenty w teczkach czy koszulkach – poradzimy sobie z tym. Kiedy pojemnik się zapełni, kontaktujesz się z nami. Jeśli masz większą ilość dokumentów, to przyjedziemy specjalnie dla Ciebie. Spakujemy w bezpieczne worki i zaplombowanym samochodem dostarczymy do niszczenia.

W Twojej obecności go zamykamy, na życzenie podpisujemy protokół odbioru i transportujemy materiał do hali wyposażonej w maszynę do niszczenia. Jeśli chcesz, możemy przygotować zapis w formie wideo, dokumentujący cały proces. Następnie otrzymujesz certyfikat poświadczający zniszczenie. Kiedy uzbierasz kolejny pojemnik z wrażliwymi danymi – znowu go od Ciebie odbieramy. Szybko, bezpiecznie i zgodnie z wszelkimi normami!

Utylizacja dokumentów – Gdańsk

Działamy na terenie Gdańska i okolic, a współpracę z nami chwali wiele firm i placówek – wystarczy zerknąć na referencje. Warto pamiętać, że utylizacja dokumentów wymaga doświadczonej kadry, odpowiednich certyfikatów, pojemników, pojazdów i maszyn. Nie każdy może się pochwalić tak kompleksową ofertą jak nasza – doskonale wiemy, jak radzić sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zleceniem.

Nasza oferta jest skierowana do Ciebie, jeśli na co dzień obracasz poufnymi dokumentami, masz dosyć pracochłonnego wkładania ich do niszczarki i zależy Ci na bezpieczeństwie oraz profesjonalnym podejściu do tematu. W krótkim czasie możemy przygotować wycenę, wyjaśnić wszystkie szczegóły i przystąpić do pracy – wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

niszczenie dokumentów - jak je przeprowadzić?

Niszczenie firmowych dokumentów – nam możesz zaufać!

Rzetelność, terminowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo – takie określenia pojawiają się najczęściej w opiniach na temat współpracy z naszą firmą. Zdejmujemy ciężar z barków, oszczędzamy Twój czas, działamy kompleksowo i skutecznie. Możesz nam zlecić nie tylko niszczenie dokumentów, ale też ich archiwizację czy digitalizację. Nasi archiwiści czekają na Ciebie!