Jak w banku!

Dane, które gromadzisz w swoim komputerze są dla Ciebie cenne. Ale czy należycie je zabezpieczasz i chronisz przed utratą? Jak często wykonujesz regularną kopię bezpieczeństwa?

Teraz szybko i prosto możesz ją tworzyć online, korzystając z narzędzia Archiwum24. Ten innowacyjny program to prawdziwa rewolucja w zakresie bezpieczeństwa!

Banalnie prosty w użyciu, dostępny przez 24 godziny na dobę, wykonuje kopię danych działając w tle, co nie wpływa na bieżącą pracę Twojego komputera. Przechowywane przez Archiwum24 dane zostają skompresowane, zaszyfrowane i zabezpieczone w najwyższym stopniu - tak jak w internetowych bankach.

Z Archiwum24 już nie musisz obawiać się utraty danych!

Zarejestruj się i już dziś zabezpiecz swoje dane!

O nas

Operatorem usługi Archiwum24.pl jest Archiwum24 sp. z o.o. firma specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych i teleinformatycznych.

Usługa Archiwum24 zapewnia możliwość automatycznego tworzenia, a następnie odzyskiwania danych użytkownika systemu. Usługa powstała przy udziale dofinansowania z Unii Europejskiej, program operacyjny 8.1 (wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej).

Krok po kroku

1
rejestracja konta
Rejestrujesz się stronie Archiwum24.pl, dbając o poprawne wypełnianie wszelkich rubryk.
2
opcje do wyboru
Wybierasz wielkość i pojemność konta do przechowywania danych.
3
opłata za konto
Opłacasz usługę według stawki podanej w cenniku (abonament roczny).
4
pobierasz oprogramowanie
Pobierasz aplikację Archiwum24 do swojego komputera i ją instalujesz.
więcej